Witek nadaje

Witek nadaje #6: o zmianach w Orange z Wojciechem Jabczyńskim

Witold Tomaszewski rozmawia z Wojciechem Jabczyńskim, rzecznikiem Orange, o zaprezentowanej niedawno nowej filozofii telekomu. Zmianie uległa nie tylko oferta, ale i wizerunek. http://www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-smart-store-w-warszawie-salon-inny-niz-wszystkie,2,3,33220.html http://www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-lte-freenet-nowa-oferta-internetu-mobilnego-,2,3,33203.html http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nielimitowane-orange-na-karte,2,3,33369.html


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane