Witek nadaje

Witek nadaje #13: z Marcinem Kalkhoffem o reklamach operatorów

W I półroczu operatorzy komórkowi wydali ponad 720 mln zł na reklamę. Choć to kwoty cennikowe, bo realne wydatki po zniżkach to okolice 1/3 tego budżetu, to i tak robią one wrażenie. W tym odcinku „Witek nadaje” z Marcinem Kalkhoffem z branddoctor.pl, który oceni kampanie reklamowe telekomów. http://telepolis.pl/wiadomosci/rosna-wydatki-reklamowe-telekomow,2,3,33942.html Bez reklamy nie ma sprzedaży usług telekomunikacyjnych. To pokazuje chociażby przykład mBank mobile, który mając jedną z lepszych ofert telekomunikacyjnych na rynku, bez nakładów na promocję obsługiwał w szczycie popularności kilkadziesiąt tys. aktywnych kart SIM. http://telepolis.pl/artykuly/obalamy-mity-reklamy-operatorow,3,3,612.html Aby zaistnieć na rynku telekomunikacyjnym, według różnych szacunków należy wydać na promocję przynajmniej 100 mln zł w ciągu 3 lat.


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane