Witek nadaje

Witek nadaje #14: o aukcji LTE z Andrzejem J. Piotrowskim

Z okazji trwającego, okrągłego, 99. dnia aukcji, czternasty odcinek „Witek nadaje” poświęcamy temu wiekopomnemu wydarzeniu. Przepytywaliśmy byłego wiceminister gospodarki, który od wielu lat zajmuje się tematyką telekomunikacji – Andrzeja J. Piotrowskiego. http://www.telepolis.pl/wiadomosci/aukcja-lte-wyniki-po-98-dniu,2,3,34190.html Czy jest drogo, bardzo drogo czy może kosmicznie drogo? Jak zakończyć aukcję? Jak na nowo rozdać częstotliwości? 20 minut dyskusji, gdzie nie zawsze była zgoda. Witek ciągle optuje za dwiema, komercyjnymi sieciami ogólnopolskimi na bloku 15 MHz, Andrzej Piotrowski jako efektywniejszy wskazuje jeden, ciągły blok 30 MHz operowany przez jeden podmiot lub podział terytorialny rezerwacji. To kolejny materiał „Witek nadaje” na temat aukcji. Poprzednia rozmowa miała miejsce parę tygodni temu z Łukaszem Decem, redaktorem naczelnym serwisu TELKO.in. Kolejne materiały mamy w planach, z równie ciekawymi gośćmi. http://telepolis.pl/wiadomosci/witek-nadaje-4-o-aukcji-lte-z-lukaszem-decem,2,3,33363.html


w sumie: 1
  • 0

    1. ~Bursztyn.  2015-09-06 10:59:54  host: 87-205-210-154.adsl.inetia.pl

    Ok.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane