Witek nadaje

Witek nadaje #15: o Orange Finanse z Tomaszem Dreslerskim

9 miesięcy Orange Finanse to dobry czas na podsumowanie tego, co w tym czasie się „urodziło”. "Witek nadaje" dziś z Tomaszem Dreslerskim, pełnomocnikiem zarządu ds. Orange Finanse. http://www.telepolis.pl/wiadomosci/witek-nadaje-11-o-banko-telekomach-z-mikolajem-fidzinskim,2,3,33909.html Baza klientów rośnie, ale czy ciągle będzie? Co ma do zaoferowania Orange Finanse, czym chce przyciągać klientów? Dla ilu „pomarańczowe” jest kontem pierwszego wyboru? Jakie są plany na najbliższe miesiące? Na te i inne pytania odpowiada Tomasz Dreslerski.


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane

Gadżety

NetBox 2 0

wyświetleń: 422
komentarzy: 0