Witek nadaje

Witek nadaje #16: o rynku smartfonów w najbliższych latach z Andrzejem Gładkim

„Warto było spróbować z FirefoxOS” – mówi w dzisiejszym odcinku „Witek nadaje” Andrzej Gładki, który od wielu lat odpowiada w polskim T-Mobile i całej grupie Deutsche Telekom za dobór telefonów do oferty operatorów. Jak w najbliższych trzech latach będzie wyglądał rynek systemów operacyjnych? Czy Android totalnie zdominuje krajobraz, co z Windows Mobile? Jak w tym czasie zmieni się rynek producentów? Czy Europa to coraz mniej ważny rynek, czy czeka nas dominacja chińskich startupów? Czy czeka nas jakiś przełom w najbliższym roku, czy producenci mają w zanadrzu jakieś wyróżniające się projekty? Na te i inne pytania odpowiada Andrzej Gładki, który trzyma w ręce urządzenia na wiele tygodni przed pojawieniem się pierwszych przecieków w sieci.


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane