Witek nadaje

Witek nadaje #18: o LTE i współpracy operatorów z Maciejem Zengelem

Zakończyła się aukcja częstotliwości, na rynku pojawiają się domysły kto kim będzie współpracował. W dyskusjach dominuje globalne podejście biznesowe, a kwestie techniczne pozostają trochę w cieniu. O tych drugich „Witek nadaje” w tym odcinku z Maciejem Zengelem, dyrektorem strategii współpracy międzyoperatorskiej w Orange. http://telepolis.pl/wiadomosci/oficjalne-wyniki-aukcji-lte,2,3,34615.html Orange wygrał w sumie 10 MHz pasma 800 MHz, zaś T-Mobile, P4 i NetNet (kojarzony z Zygmuntem Solorzem-Żakiem) po 5 MHz. Wiele już zostało powiedziane na temat tego, jak te puzzle można połączyć biznesowo. A jak technicznie? Które pasma można agregować z którymi? Jakie warunki są potrzebne do spełnienia warunku budowy dobrej sieci pod względem technicznym, zapewniającej usługę na wysokim poziomie?


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane