Witek nadaje

Witek nadaje #19: o startupach T-Mobile z Jakubem Probolą

Po co operatorom startupy? Coś w tym musi być, skoro „złotego garnca” szukają tam globalni gracze tacy, jak Telefonica, Orange czy T-Mobile. O tym "Witek nadaje" z Jakubem Probolą, który szefuje krakowskiemu, „madżentowemu” habraumowi. Co operatorów interesuje bardziej – zysk z inwestycji czy wartość dodana do biznesu telekomunikacyjnego? Jak wygląda mechanizm wsparcia, jakie pieniądze wchodzą w rachubę? Co już teraz znajduje się w portfelu T-Mobile? Na te i inne pytania odpowie gość, który w Polsce odpowiada za wsparcie tego typu inicjatyw.


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane