Witek nadaje

Witek nadaje #21: o wchodzącym do Polski Coolpadzie z Dominiką Horczewską

Chińskie marki coraz śmielej poczynają sobie w Europie. Do przecierających z sukcesem szlaki Lenovo i Huawei (i ZTE, choć trochę mniej), dołącza Coolpad, który ma równie ambitne plany. "Witek nadaje" dziś z Dominiką Horczewską, która odpowiada za wprowadzenie tej marki na polski rynek. Coolpad to 7. największy producent smartfonów na świecie, który w zeszłym roku sprzedał 40 mln urządzeń. A jaką pozycję chce zająć na polskim rynku i jakimi modelami chce tego dokonać? Pierwszym telefonem wprowadzonym na nasz rynek była tania i prosta Modena, ale Torino S, który na rynek wejdzie w II kwartale, to już bardzo ciekawe urządzenie (czytnik linii papilarnych, Snapdragon z serii 600) w cenie poniżej tysiąca złotych. http://telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-coolpad-modena,3,3,873.html


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane