Witek nadaje

Witek nadaje #23: podsumowanie 2015 roku w Virgin Mobile z Grażyną Piotrowską-Oliwą

Virgin Mobile ma już prawie 350 tys. użytkowników i jest największym MVNO w Polsce - mówi Grażyna Piotrowska-Oliwa, która szefuje temu operatorowi w najnowszym odcinku "Witek nadaje". Jeszcze w tym roku, po wdrożeniu nowej platformy, można oczekiwać pojawienia się oferty abonamentowej w Virgin Mobile. Oferta #Freemium nie stała się „przechowalnią” kart, a użytkownicy aktywnie dokupują do niej kolejne pakiety. Wszystkie konkretne liczby wraz z wysokością ARPU padają w 23. Odcinku 'Witek nadaje".


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane