Witek nadaje

Witek nadaje #27: o wizji UPC z Tomaszem Izydorczykiem

W aplikacjach typu "GO" klienci oglądają najczęściej telewizję linearną i traktują to jako usługę - mówi w "Witek nadaje" Tomasz Izydorczyk, członek zarządu UPC odpowiedzialny za marketing. Jak wygląda przyszłość aplikacji typu "GO", jak to się ma do Netfliksa, co zapewnia w Internecie UPC, czego nie mogą inni - o tym w najnowszym odcinku "Witek nadaje".


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane