Witek nadaje

Witek nadaje #30: o planach Lenovo w Polsce z Danielem Malakiem

Boom na tablety jeszcze nie mija, sprzedaż jest ciągle duża i spada rok do roku delikatnie, o 5% - mówi w „Witek nadaje” Daniel Malak z Lenovo Polska. IDC szacuje, że w tym roku na polskim rynku nabywców znajdzie 2,05 mln tego typu urządzeń. Tablety poniżej 150-200 euro mają ponad połowę udziałów w rynku, który jest bardzo sezonowy. Święta, komunie, wakacje, powrót do szkoły – to w tym czasie rośnie sprzedaż. Jak mówi Daniel Malak, tablety nie podzielą losu notebooków, ale ewaluują w stronę zaawansowanych urządzeń 2 w 1. W tym roku Lenovo ze swoimi smartfonami chce być w pierwszej piątce na polskim rynku, a w przyszłym – w pierwszej trójce. 30% ma stanowić wyższa półka urządzeń sprzedawanych pod marką Moto.


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane