Telefony

Alcatel Idol 4 - review

w sumie: 2
  • 0

    1. ~adam  2016-09-29 09:29:21  host: 23.247.155.4.rdns.micfo.com

    telefon bardzo fajny, myślę nawet że sam filmik nie oddaje wszystkich zalet alcatela idol 4, między innymi doskonałej jakości dźwięku, to świetny muzyczny smartfon

  • 0

    2. ~junak  2016-10-26 17:01:27  host: d80-31.icpnet.pl

    Smartfon jak smartfon na pierwszy rzut oka ładnie wygląda. Ale jeśli rzuci się drugim okiem można zobaczyć doskonały wyświetlacz i rewelacyjne głośniki. Nie mam trzeciego oka więc po omacku stwierdziłem, że w komplecie są też słuchawki jbl, folia ochronna, etui i gogle vr. Brawo mój Idolu!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-232-54.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane