Wydarzenia

Huawei odebrał TELEPOLIS.PL Stars za smartfona P9

Huawei P9 redakcja uznała za najlepszy flagowiec do zdjęć. Teraz nadeszła okazja, aby statuetkę TELEPOLIS.PL Stars wręczyć przedstawicielowi producenta i zamienić z nim kilka słów. http://www.telepolis.pl/wiadomosci/telepolis-pl-stars-najlepszy-flagowiec-do-zdjec-,2,3,36132.html Przypomnijmy, że gwiazdka Redakcji TELEPOLIS.PL przyznana została w oparciu o szerokie kryteria, obejmujące nie tylko jakość zdjęć, ale także dodatkowo ergonomię, szybkość i powtarzalność pracy urządzenia oraz innowacyjność, będącą furtką do wyjątkowych zdjęć... których nie dadzą rady zrobić telefonem znajomi ;-). W końcu gdyby chodziło wyłącznie o jakość zdjęć, wszyscy nosilibyśmy na szyjach kilkukilogramowe, pełnoklatkowe lustrzanki.


w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2016-11-02 11:57:45  host: 173-156-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    "Huawei odebrał TELEPOLIS.PL Stars za smartfona P9" - Nie wiem co to jest ten "Stars", ale z tytułu wynika, że firma Huawei zemściła się za coś na portalu Telepolis.pl i odebrała mu jakiś "Stars" ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane