Witek nadaje

Witek nadaje #34: o UPC i Multimedii z Pawłem Żyteckim z Netii

Rozsądną decyzją w wypadku zgody na połączenie UPC z Multimedią byłoby nakazanie odsprzedania infrastruktury tam, gdzie liczba konkurencyjnych wobec siebie operatorów spadłaby poniżej 4 w związku z transakcją - powiedział w dzisiejszym odcinku "Witek nadaje" Paweł Żytecki, dyrektor wykonawczy ds. rozwoju i IT w Netii. http://telepolis.pl/wiadomosci/upc-polska-przejmuje-multimedia-a-polska,2,3,37295.html Tomasz Szopa, prezes Netii, już wcześniej wyrażał zainteresowanie przejęciem części sieci Multimedii, która mogłaby zostać wystawiona na sprzedaż w związku ze ewentualną zgodą UOKiK na transakcję. http://telepolis.pl/wiadomosci/szopa-przyjrzymy-sie-potencjalnej-sprzedazy-czesci-sieci-upc,2,3,37357.html Witek zapytał także Pawła Żyteckiego o słowa Macieja Steca z zarządu Polsatu. Stwierdził on, że w Polsce sukcesu nie odniosły sukcesu serwisy streamingowe w modelu subskrybcyjnym ze względu na charakter rynku i niską zamożność, czym wzbudził dysonans poznawczy u szerokiej rzeczy blogerów.


w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2016-12-31 11:33:33  host: user-94-254-162-137.play-internet.pl

    pitoli głuboty z tym brakiem substytucji mobinego ze stacjonarnym netem, ja widze przyszlosc tylko w mobilnym netem

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane