Witek nadaje

Witek nadaje #36: o przyszłości telekomów z Piotrem Muszyńskim

Nowe usługi nie będą przychodziły od operatorów, ale ci nie będą "głupią rurą". Będą "mądrą rurą", która będzie musiała inteligentnie reagować na zachowania użytkowników i ich zmieniające się w czasie potrzeby - mówi w "Witek nadaje" Piotr Muszyński, wiceprezes Orange odpowiedzialny za strategię i transformację. W dzisiejszym "Witek nadaje" także o tym, jak telekomy będą wyglądały za 5 lat, jakich nowych usług można się po nich spodziewać i czy da się wykorzystać wirtualną rzeczywistość i asystentów głosowych.


w sumie: 1
 • 0

  1. ~  2017-06-23 21:45:26  host: 89-68-245-148.dynamic.chello.pl

  NIESAMOWITY SPIDER MAN
  SPIDER MAN
  IROMAN
  SUPER MAN
  HUAWEIP9

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-16-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane