Wydarzenia

Obejrzyj wyjątkowy teledysk i wesprzyj z nami 25. Finał WOŚP!

wyświetleń: 110685

To już szósty wspólny Finał WOŚP i Play. W tym roku ponownie gramy nie tylko dla dzieci, ale również seniorów- celem zapewnienia im godnej opieki medycznej. To właśnie Im poświęciliśmy specjalnie przygotowany teledysk "Stary Człowiek i Może", którego twórcą jest Człowiek Warga, autor kanału Z Dupy. Idea jest prosta- oglądając teledysk wspieracie Fundację razem z nami, bo za każde obejrzenie przekażemy pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W teledysku gramy razem z: - Maćkiem Dąbrowskim (Człowiek Warga) - autorem tekstu i reżyserem teledysku - RAU - autorem muzyki - Basią Kurdej-Szatan i Maćkiem Łagodzińskim (sprzedawcami z reklam Play) - Youtuberami: Szparagi, Ewa Red Lipstic Monster, Paulina z Mówiąc Inaczej, Blowek, JDabrowsky, Izak, Drollercaster - oraz gościnnie- Dancingiem Międzypokoleniowym, który promuje łączenie pokoleń, walkę z wykluczeniem społecznym seniorów oraz przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości. Teledysk z licznikiem przekazanych pieniędzy na WOŚP jest dostępny na www.playdlawosp.pl. Oglądajcie, słuchajcie i pomagajcie!


w sumie: 1
  • 0

    1. ~Ado  2017-01-03 22:59:00  host: dns2.stansat.pl

    ale badziew

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-232-54.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane