Reklamy

Orange Love dla Firm – niespotykany standard obsługi dla firm

w sumie: 1
  • 0

    1. ~orangutany  2017-02-18 19:10:23  host: n10-07-07.opera-mini.net

    Po co pokazują coś wszystkim skoro jeszcze coś testują w prezentowanym rozwiązaniu !? TAK JEST ZAWSZE ! ROZWIĄZANIE MA BYĆ DOPRACOWANE I PROSTE W UŻYTKOWANIU/ROZWIĄZANIU ! W ORANGE TO JEST NIESPOTYKANE, ZAWSZE JEST COŚ NIEDOPRACOWANE I TRUDNE W UŻYTKOWANIU ! FIRMA ZAWODZI W SWOICH OBIETNICACH.. MIAŁA PROPONOWAĆ PROSTE ROZWIĄZANIA, A SĄ NAJTRUDNIEJSZE NA RYNKU !

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-117-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane