Wydarzenia

Rosnące portfolio produktów Xiaomi w ofercie ABC Data

Oficjalne wejście Xiaomi do Polski było zdecydowanie jednym z najważniejszych wydarzeń drugiej połowy ubiegłego roku. O tym, jak zostały przyjęte produkty Xiaomi w Polsce, jak są odbierane przez klientów, a także szerokim i nieustannie poszerzającym się portfolio smartfonów i akcesoriów tej marki w ofercie ABC Data opowiada Łukasz Łyżwa, Dyrektor Projektu Xiaomi w ABC Data. Zachęcamy do odwiedzania bloga ABC Data News, gdzie publikowane są informacje o wszystkich produktach Xiaomi w ofercie ABC Data: http://news.abcdata.com.pl/


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-119-26.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane