Oprogramowanie

ORANGE EKSPERT - Jak dzwonić nie mając zasięgu sieci komórkowej - Android

Nie masz zasięgu sieci komórkowej lub jesteś za granicą? Włącz Wi-Fi Calling. Zobacz jak to zrobić i jak to działa na Androidzie, a jeśli masz pytania to zadaj je na forum: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87/Jak-dzwoni%C4%87-nie-maj%C4%85c-zasi%C4%99gu-czyli-Wi-Fi-Calling-na-Androidzie/ta-p/36209 Lista telefonów i opis usługi: http://orange.pl/wificalling Subskrybuj kanał, a potem… polub nas! na Facebooku: https://www.facebook.com/orangepolska na Twitterze: https://www.twitter.com/orange_polska na Instagramie: https://www.instagram.com/orange_polska nasz blog: https://www.blog.orange.pl


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane