Telefony

LG V30 Video "Free the feelings"

Video "Free the Feelings" zostało w pełni nakręcone smartfonem LG V30 przez Andrzeja Cichockiego - nagradzanego reżysera, scenarzystę i operatora filmowego, którego LG zaprosiło do współpracy, aby sprawdził profesjonalne możliwości filmowe LG V30 w realnych warunkach. Podczas filmowych testów, twórca wykorzystał nowe funkcje ręcznych ustawień nagrywania video oraz tryby Cine Video, czego wynikiem jest video, które przerodziło się w ekspresyjną opowieść z wykorzystaniem potencjału filmowego LG V30. Andrzej Cichocki o pracy z LG V30: „W porównaniu z możliwościami profesjonalnych kamer, smartfony dotychczas po prostu nie mogły wypaść dobrze. Jednak jest coś niezwykłego w tym, że zawsze masz przy sobie smartfona, który pozwoli Ci nagrać piękne sceny, dając niemałą satysfakcję. Teraz, po zapoznaniu się z możliwościami LG V30, wiem, że profesjonalne realizacje filmowe smartfonem wysokiej jakości są możliwe. Zapewne twórcy Hollywood nie zamienią swojego sprzętu na smartfony, ale dzięki LG V30 to użytkownicy mogą zacząć uwieczniać swoje historie tak jak zawodowcy. Ten model z pewnością zainspiruje wielu ludzi do tworzenia profesjonalnych filmów” Więcej o twórcy: http://lgnews.pl/23090-lg-v30-w-rekach-cenionych-filmowcow-premiera-filmowych-mozliwosci-lg-v30-juz-13-listopada Więcej o profesjonalnych możliwościach smartfona na naszej stronie: http://www.lg.com/pl/telefony/lg-V30-srebrny


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane

Gadżety

NetBox 2 0

wyświetleń: 422
komentarzy: 0