Wydarzenia

Każdy z nas czeka na znajomy głos

wyświetleń: 21814

Co jest najważniejsze? Czym jest głos? Dlaczego myPhone? Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego spotu, w którym udział wzięli - Ambasador marki - Jan Nowicki oraz mieszkańcy Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Film powstał w ramach kampanii społecznej myPhone, której celem jest przypomnienie jak ważne są relacje z najbliższymi i znajomy głos. Kampania wspiera także Dom Artystów w Skolimowie. Dobrego odbioru! Występują: Jan Nowicki, Ryszarda Gozdowska, Zdzisław Zaczyk, Eugenia Herman, Romana Kamińska oraz Andrzej Szopa. Reżyseria: Julia Kolberger Scenariusz i pomysł: 23Heroes


w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

najpopularniejsze

najczęściej komentowane

Gadżety

NetBox 2 0

wyświetleń: 422
komentarzy: 0